Všeobecné podmínky

Vážení taneční přátelé, dovolujeme si Vás informovat o několika záležitostech, které jsou pro nás/Vás podstatné. Přihlášením do jakéhokoliv kurzu stvrzujete, že jste se s našimi základními pravidly seznámili a souhlasíte s nimi. Děkujeme předem za pochopení a zároveň Vás žádáme o přečtení.

Přihláška do tanečních kurzů je závazná - přihlášením do kurzu se zavazujete uhradit kurzovné a v případě odstoupení Vaše přihláška podléhá storno podmínkám - před zahájením kurzu 50% z ceny kurzu, v den zahájení kurzu a později pak 100% ceny kurzu. Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit, rádi Vám též namísto storno poplatků Vaše kurzovné převedeme v dárkový poukaz s platností 1 roku. 

Dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů udělujete přihlášením do kurzu souhlas s publikací fotografií na webových stránkách a sociálních sítích našich tanečních kurzů. Dále souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání informací o spuštění možnosti přihlášení do tanečních kurzů a o akcích pořádaných v rámci tanečních kurzů. 

Ve zcela vyjímečných případech si vyhrazujeme právo změnit rozvrh, resp. lekci posunout (jedná se o opravdu vyjímečné případy typu: nemoc lektorů, výpadek proudu, výpadek topení apod.). V tomto případě samozřejmě o Vaši lekci nepřijdete, jen se Váš kurz o 1 týden prodlouží. 

V případě znemožnění otevření kurzu z důvodu nařízení vlády si vyhrazujeme právo kurz otevřít (v kurzu) pokračovat v nejbližší možné době po znovuumožnění. Platby za tyto neotevřené kurzy není možné vracet. 

Fotografování a pořizování audio a videozáznamů je na našich lekcích v průběhu výuky přísně zakázáno. 

Na našich kurzech platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU OSOBÁM NEMOCNÝM - RÝMA, KAŠEL, TEPLOTA, NEŠTOVICE, ŽALUDEČNÍ NEVOLNOSTI, ... apod. 

Pokud se nemůžete některé (některých) lekcí z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, není možné Vám tyto lekce nahradit ani navracet kurzovné. 

Chyběli jste na minulé lekci? Bohužel není možné stihnout Vaši absenci doučit za 5 minut - ostatní se daný tanec s danou technikou učili 2 hodiny. 

Pokud máte pocit, že Vám Vámi absentovaná lekce chybí, poznáte, že se vše na další lekci opakuje. Pokud ani v rámci opakování absenci nedoženete, rádi Vás vše doučíme v rámci INDIVIDUÁLNÍ LEKCE.

Prosíme Vás, i my jsme lidé, proto i my bychom si rádi užili 20 minut přestávku mezi jednotlivými výukovými lekcemi. Děkujeme za pochopení. 

Za lekce, kterých se z jakýchkoliv důvodů nezúčastníte, kurzovné nevracíme. 

Předem děkujeme za pochopení a těšíme se na tanečním parketě NA VIDĚNOU! 

 

 

-- 
zpět